Türkiye'nin bir numaralı gece evi serisi fanına hoşgeldiniz. Üye olarak sizde bu aileye katılabilirsiniz =)
Türkiye'nin bir numaralı gece evi serisi fanına hoşgeldiniz. Üye olarak sizde bu aileye katılabilirsiniz =)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Düşüş (Fallen)

5 posters
YazarMesaj
!!TaYLoR!!
Çaylak Vampir
Çaylak Vampir
!!TaYLoR!!

Düşüş (Fallen) Empty
MesajKonu: Düşüş (Fallen)   Düşüş (Fallen) Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 12:10 pm

Alacakaranlık Serisinin bitmesine üzülüp
doyamayanlar için Lauren Kate in kusursuz yabancılarına
meleklerine âşık olacaksınız!

BAZI MELEKLER DÜŞMEYE MAHKÛMDUR.
DÜŞÜŞ E HAZIR MISINIZ?

Luce Daniel ı gördüğü an tuhaf ama tanıdık bir hisle sarsıldı. Onda bilindik bir şeyler vardı.
Yeni okuluna adımını attığı ilk gün onun diğerlerinden farklı olduğunu anlamıştı. Fakat Daniel anlaşılmaz bir şekilde ona karşı mesafeliydi. Luce ise pervane misali ateşe taparcasına onun çekim alanına girdiğini biliyordu. Hislerinin peşine düşüp gerçeklerle yüzleşmeye hazır mıydı? Küçücük bir sır hayatlarını ne yönde değiştirecekti? Cevaplar gerçekleri anlamlandırmada yeterli olacak mıydı?
esra_cum
Çaylak Vampir
Çaylak Vampir
esra_cum

Düşüş (Fallen) Empty
MesajKonu: Geri: Düşüş (Fallen)   Düşüş (Fallen) Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:59 pm

okumadım ama bu kitabı gerçekten merak ediyorum sağol Smile Smile
!!TaYLoR!!
Çaylak Vampir
Çaylak Vampir
!!TaYLoR!!

Düşüş (Fallen) Empty
MesajKonu: Geri: Düşüş (Fallen)   Düşüş (Fallen) Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 3:56 pm

evet bende okumadım ve çok merek ediyorum almayı düşündüğüm kiatplardan birisi =)
SheilaGirl
2.Sınıf Vampir
2.Sınıf Vampir
SheilaGirl

Düşüş (Fallen) Empty
MesajKonu: Geri: Düşüş (Fallen)   Düşüş (Fallen) Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 5:30 pm

Ben okudum okumanızı şiddetle tavsiye ederim gerçeten harika bir kitap<3
Yann Ti(e)rs(e)n
Özel Üye
Özel Üye

Düşüş (Fallen) Empty
MesajKonu: Geri: Düşüş (Fallen)   Düşüş (Fallen) Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:11 pm

Ben okudum..

Açıkçası heyecanla okudum ama son kısımları çok saçmaydı..Klasik bir romantik kitap..Ne bileyim son ana kadar "mantık çerçevesinde" ve diğerlerinden "farklı" olduğunu düşünmüştüm..Ama bizim bildiğimiz '2 erkek 1 kız için' olayı..Bir kere de farklı bir şey olsa ; diye düşünmeden edemiyorum..
2. kitap çıkacakmış Eylül'de "Azap" onu da alırım ama yazar inşallah kendisinin biraz farklı olduğnu kanıtlar..
DawnJulie.
Çaylak Vampir
Çaylak Vampir
DawnJulie.

Düşüş (Fallen) Empty
MesajKonu: Geri: Düşüş (Fallen)   Düşüş (Fallen) Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:34 pm

süper bir kitaptı ya <3
azap ne zaman çıkıcak merak ediyorum

Düşüş (Fallen)
1 sayfadaki 1 sayfası